

Business Developer Semiconductor & Photonics
- Remote
- Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland
We hebben je expertise nodig
Business Developer Semiconductor & Photonics
Wij zoeken geen business developer die de semiconductorindustrie wil leren kennen. We zoeken iemand die er al jaren onderdeel van is.
De rol
Je komt om nieuwe deuren te openen. Met jouw netwerk vergroot je de positie van Itility binnen de Europese semiconductor- en photonicamarkt. Je richt je op design houses, OEM's, equipment suppliers, foundries, IDMs, fabless bedrijven, OSAT’s en photonicabedrijven. Je kent de markt, begrijpt hoe organisaties binnen het ecosysteem samenwerken en weet waar nieuwe kansen ontstaan.
Je bent veel onderweg. Op beurzen, bij (potentiële) klanten, tijdens consortiumbijeenkomsten en andere plekken waar de industrie samenkomt. Je bouwt gemakkelijk relaties op en bent oprecht geïnteresseerd in wat er speelt. Juist die gesprekken vormen de basis voor nieuwe samenwerkingen.
Je hebt fabs en/of Design houses van binnen gezien en voelt je thuis in gesprekken over CVD-reactors, wafer probers, lithografiemachines, chipdesignsoftware, simulatiepakketten en product lifecycle management.
Je brengt de juiste mensen aan tafel en vertaalt klantvragen naar concrete projecten. Je werkt samen met ervaren Practice Leads, Managing Consultants, engineers en architecten die de techniek begrijpen. Jij brengt het netwerk en de marktkennis, samen ontwikkelen we nieuwe business.
Wie ben jij
Je bent iemand die de semiconductorwereld kent én door de sector wordt gekend. Je beschikt over een relevant netwerk dat je actief onderhoudt. Waarschijnlijk pas je goed bij deze rol als mensen in de industrie jouw telefoontje direct opnemen. Je bouwt daarnaast gemakkelijk nieuwe relaties op en weet vertrouwen om te zetten in concrete business.
Je gelooft dat automatisering en robotisering de semiconductorindustrie verder kunnen brengen. Daarom denk je graag met klanten mee over hun volgende stap. Je krijgt energie van het ontwikkelen van nieuwe deals, demonstrators en samenwerkingen binnen consortia.
Daarnaast herken je jezelf in het volgende:
Je hebt minimaal een afgeronde masteropleiding, bij voorkeur in een STEM-richting.
Je hebt minimaal tien jaar ervaring binnen de semiconductor- en/of photonicamarkt.
Je hebt recent zelf nieuwe klanten en deals ontwikkeld en kunt daar concrete voorbeelden van geven.
· Je kunt aantoonbaar projectmatig werken.
Je beschikt over een sterk netwerk binnen de Europese semiconductorindustrie. Een netwerk in de Verenigde Staten is een sterke pre.
Je bent bereid internationaal te reizen.
Voldoe je niet aan alle eisen, maar beschik je wel over een sterk netwerk, relevante marktkennis en de ambitie om deze markt verder uit te bouwen? Dan praten wij ook graag met jou. We kijken naar impact en groeipotentieel.
Het checken van referenties is onderdeel van de sollicitatieprocedure.
Wat bieden wij?
Je krijgt de ruimte om te ondernemen binnen een van de meest innovatieve industrieën van Europa. Geen strak afgebakende salesrol, maar de vrijheid om je netwerk nog verder uit te bouwen, nieuwe relaties aan te gaan en samen met onze experts nieuwe business te ontwikkelen en daadwerkelijk te realiseren.
Locatie
Waar het te doen is in Nederland en binnen Europa.
of
Helemaal klaar!
Je sollicitatie is succesvol ingediend!
Je hebt al gesolliciteerd op deze vacature
We waarderen uw interesse in deze functie. Helaas heb je al gesolliciteerd op deze functie.

